Світлодіодна лампа Vestum потужністю 8 Вт видає 640 Лм. Споживаючи в рази менше електрики, ніж лампи розжарювання або люмінесцентні лампи, вона дає таку ж кількість світла і прослужить в кілька разів довше. Лампа має нейтральне світло, що робить її придатною для кабінету, кухні, коридору або ванною. Стандартний цоколь E14 підходить для люстр, торшерів, настільних і настінних світильників.
IC-драйвер забезпечує стабільну роботу лампи в широкому діапазоні напруги, 175-250 В, і запобігає пульсації. Лампа несумісна з диммером і вимикачем з підсвічуванням. У лампі використовуються світлодіоди Epistar, що забезпечують високу енергоефективність і тривалу, безперебійну роботу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vestum |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 8 Вт |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Цоколь | E14 |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 70 Вт |
| Угол свечения | 180 град. |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 640 лм |
- Цена: 32 ₴



