
Лампа світлодіодна "cвіча на вітру" LC-12 6 Ватт E14 3000K. ELECTRUM.
36 ₴
28 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: A-LC-0956
Світлодіодна лампа з матовою колбою свечевідної форми (свічка на вітру), що має світловіддачу більше 80 лм / Вт. Оздоблена вбудованим джерелом живлення. В електромережу напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв. Призначена для використання в світильниках загального освітлення, люстрах і для декоративного підсвічування.
переваги:
- має тривалий термін служби, який в 30 разів більше, ніж у ламп розжарювання;
- в 8 раз економічніше ламп розжарювання і в 2 рази - люмінесцентних ламп;
- випромінює білий світ з гарною передачею кольору (Ra> 80);
Примітка:
- лампа не призначена для роботи з електронним диммером.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 6 Вт |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Максимальная цветовая температура | 3000 К |
| Цоколь | E14 |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Форма лампочки | Свеча на ветру |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 50 Вт |
| Угол свечения | 270 град. |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 126 мм |
| Диаметр трубки | 37 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 500 лм |
- Цена: 28 ₴

