-22%

Лампа газорозрядна натриєва (ДНАТ) DS-250T (250 Ватт) E40 2000K. ELECTRUM.
138 ₴
108 ₴
- В наличии
- Код: A-DS-0211
+380 (67) 482-02-17
0930428377
- що до плафонів.возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Натріеві лампа використовуються в ліхтарях вуличного освітлення, на промислових об'єктах, а також незамінні для поліпшення росту рослин на великих площах.
Має високий рівень світлового потоку - до 150 люмен\Ватт.
Мають переважно заливаюче тепле світло.
Складаються з витягнутої скляної колби, кварцовою пальника і металевого патрона.
Функціонують тільки з пускорегулюючими пристроями.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Страна производитель | Китай |
| Срок службы ламп | 24000 час |
| Мощность | 250 Вт |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Максимальная цветовая температура | 2000 К |
| Цоколь | E40 |
| Тип лампы | Газоразрядная |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 2300 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 48 мм |
| Длина | 255 мм |
| Диаметр трубки | 46 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 28000 лм |
Информация для заказа
- Цена: 108 ₴

