-39%

Світильник врізний GS-M392 алюмінієвий MR-16 срібло. FERON
38 ₴
23 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
- В наявності
- Код: 17927
+380 (67) 482-02-17
0930428377
- що до плафонів.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
УВАГА: ЛАМПИ В КОМПЛЕКТІ ЦЬОГО СВІТИЛЬНИКА НЕМА. Світильники використовуються для освітлення приміщень як в побуті так і в промисловості.
Зручні тим,що можна міняти лампочку,не змінюючи світильник.
Зараз є багато світлодіодних ламп для них, різної потужності.
Зручні в експлуатації.
Зручні тим,що можна міняти лампочку,не змінюючи світильник.
Зараз є багато світлодіодних ламп для них, різної потужності.
Зручні в експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Сріблястий |
| Колір арматури (підстави) | Срібло |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 80 мм |
| Діаметр врізного отвору | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 ₴





