-43%

УВАГА: ЛАМПИ В КОМПЛЕКТІ ЦЬОГО СВІТИЛЬНИКА НЕМА. Світильники використовуються для освітлення приміщень як в побуті так і в промисловості.
Зручні тим,що можна міняти лампочку,не змінюючи світильник.
Зараз є багато світлодіодних ламп для них,різної потужності.
Зручні в експлуатації.За допомогою повороту світильника можна регулювати освітлення певних зон приміщення.
Зручні тим,що можна міняти лампочку,не змінюючи світильник.
Зараз є багато світлодіодних ламп для них,різної потужності.
Зручні в експлуатації.За допомогою повороту світильника можна регулювати освітлення певних зон приміщення.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 88 мм |
| Діаметр врізного отвору | 72 мм |
| Основні | |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | цинковий сплав (лиття) |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стиль виконання | Модерн |
| Колір | Сірий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | G5.3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 ₴




