
Світлодіодна лампа типу Т8 - аналог люмінесцентних ламп типу Т8. Використання такої LED лампи дозволяє модернізувати люмінесцентні світильники різних типів (як побутового так і адміністративно-промислового призначення) і заощадити до 50% електроенергії в порівнянні з люмінесцентними лампами. Має тривалий ресурс роботи в 25 000 годин. Це екологічна і надійна лампа, яка миттєво включається і працює без мерехтінь і шуму.
Важливо! Перед монтажем лампи, зі світильника повинні бути видалені стартер, дросель і конденсатор, оскільки лампа має вмонтовані всі необхідні для роботи елементи. Подача струму на лампу здійснюється з двох сторін.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Feron |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Форма лампочки | Трубка |
| Цоколь | G13 |
| Мощность | 22 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 160 Вт |
| Напряжение | 230 В |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Максимальная цветовая температура | 6400 К |
| Срок службы ламп | 25000 час |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 1900 лм |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Стекло |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1512 мм |
| Диаметр | 26.8 мм |
| Основные атрибуты | |
| Тип освещения | Лампа |
- Цена: 184 ₴



