ЦЯ МОДЕЛЬ МАЄ АЛЮМІНІЄВУ РАМКУ З МОЖЛИВІСТЮ ПІДВІШУВАННЯ НА ТРОСИКАХ (тросикі в комплекті). Панель світлодіодна LUMEN 40Вт 4100K 595x595мм - потужний світильник, основне призначення якого освітлення офісних приміщень, торгових центрів, адміністративних будівель, магазинів, шкіл, дитячих садків, лікарень та аптек. Світильник може використовуватися для внутрішнього монтажу (в стелю типу "Армстронг") так і підвісного або накладного при використанні з додатковою рамкою (рамкі в комплекті нема).
До основних переваг цих панелей можна віднести:
-на 60% менше споживає електроенергії в порівнянні зі світильником з люмінесцентними лампами
-широкий діапазон робочої напруги 180-240 V
-екологічно безпечна-не містять небезпечних речовин, не вимагають спеціальної утилізації
-простота і зручність в монтажі
-рівномірне освітіння всіє площі
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип лампы | Светодиодная |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Производитель | Lumen |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 40 Вт |
| Тип светильника | Потолочный |
| Форма | Квадратная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 595 см |
| Ширина | 595 см |
| Высота | 10 см |
| Основные | |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Напряжение | 230 В |
| Способ монтажа | Встраиваемый/накладной |
| Характеристики излучения | |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип ПРА | Электронный пускорегулирующий аппарат |
- Цена: 378 ₴





