Люстра дозволяє якісно висвітлювати і створювати настрій, підкреслювати дизайн і стиль приміщення, а часом бути його головною деталлю, прикрашати і дарувати комфорт.
Обов'язково знайдеться та люстра, яка буде відповідати виключно Вашим смаком та уподобаннями щодо ролі, яку вона буде грати в приміщенні.
Особливість даної люстри - місцеве освітлення.
Патрон - Е27 (стандартний).
Дліна підвіса відрізняється від того що на фото і становить - 120 см. (дліну можна зменшувати).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Модерн |
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | E27 |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Черный |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Производитель | Vesta Light |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет плафона | Черный |
| Тип светильника | Подвесной |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 120 см |
| Диаметр | 12 см |
Информация для заказа
- Цена: 340 ₴



