Світлодіодний прожектор з високим ступенем захисту від вологи і пилу призначений для зовнішнього освітлення.
Може застосовуватися як для вуличного освітлення дворів, майданчиків,парковок, ділянок доріг, вуличної реклами, так і для технічних приміщень великої площі і з високими прольотами.
Основні переваги:
- випромінює білий світ з гарною передачею кольору (Ra>80);
- тривалий термін служби і висока економічність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для ЖКГ, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення рекламних конструкцій |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 20 Вт |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна температура | 6500K |
| Розміри | |
| Висота | 12 см |
| Ширина | 14 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 110 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 158 ₴



