Лампа MASTER TL-D Xtra Polar забезпечує максимальну світловіддачу при низьких температурах за рахунок ізоляції, створеної шляхом поміщення лампи TL-D (T8) в додаткову теплоізолюючу колбу Т10. Також ще однією особливістю даної лампи є те, що вона виготовлена за технологією Super80 і має, в порівнянні зі звичайними люмінесцентними лампами, підвищену світловіддачу і знижений вміст ртуті. А також підвищений індекс кольоропередачі. Лампу можна використовувати в існуючих світильниках для ламп T8, в будь-яких рішеннях.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Страна производитель | Голландия |
| Цоколь | G13 |
| Мощность | 36 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 280 Вт |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Максимальная цветовая температура | 4000 К |
| Срок службы ламп | 30000 час |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 3300 лм |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1200 мм |
| Диаметр трубки | 37 мм |
Информация для заказа
- Цена: 234 ₴






