-13%

Лампа світлодіодна LB-433 5 Ватт Е14 2700K (кукурузка). FERON.
63 ₴
55 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 25898
+380 (67) 482-02-17
0930428377
- що до плафонів.возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Нова капсульна світлодіодна лампа з цоколем Е14. Також є аналогом лампи розжарювання потужністю 40W. Корпус виготовлений з термостійкого пластика і кераміки, який не змінює своїх експлуатаційних і естетичних властивостей в процесі експлуатації. Має тривалий ресурс роботи, який становить 30 000 годин. Може використовуватися як для основного, так і для декоративного підсвічування в вбудованих світильниках. Компактна лампа - підходить для швейних машин, холодильників, витяжок, подсветок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Feron |
| Страна производитель | Китай |
| Срок службы ламп | 30000 час |
| Мощность | 5 Вт |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Максимальная цветовая температура | 2700 К |
| Цоколь | E14 |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Форма лампочки | Капсула |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 40 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 16 мм |
| Длина | 65 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 450 лм |
Информация для заказа
- Цена: 55 ₴


