
Лампа світлодіодна куля LB-4 4 Вати E14 4000K. ELECTRUM.
30 ₴
24 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
- В наявності
- Код: A-LB-0278
Світлодіодна лампа ELECTRUM з опалової колбою сферичної форми, що володіє світловіддачею більше 80 лм / Вт. Оснащена вбудованим джерелом живлення. В електромережу напругою 220 В підключається без додаткових пристроїв. Призначений для використання в світильниках загального освітлення, люстри, і для декоративного підсвічування.
переваги:
- володіє тривалим терміном служби, який у 30 разів більше, ніж у ламп розжарювання;
- у 8 разів економічніше ламп розжарювання і в 2 рази - люмінесцентних ламп;
- випромінює білий світ з гарною передачею кольору (Ra> 80);
Примітка: лампа не призначений для роботи з електронним діммером.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrum |
| Країна виробник | Китай |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Потужність | 4 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Цоколь | E14 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 30 Вт |
| Кут свічення | 160 град. |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 340 лм |
- Ціна: 24 ₴


