Світильники врізні в підвісні (натяжні) стелі.
Широко застосовуються в побутовому освітленні.
Модні, стильні, економічні.
Підходять під будь-який сучасний інтер'єр:
В будинки, офіси, тренажерні зали, магазини, бари і т.д.
Мають важливу перевагу - не мають сильного нагріву.
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 40 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Длина | 100 мм |
| Основные | |
| Производитель | Feron |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | алюминий, декоративное стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Цвет | Белый |
| Степень защиты IP | 20 |
| Мощность лампы | 6 Вт |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Тип светильника | Встраиваемый |
| Световой поток | 480 лм |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цветовая температура | 5000K |
Информация для заказа
- Цена: 127 ₴





