-39%

Світильник врізний 2009DL поворотний жемчуж.золото - титан MR-16. FERON.
38 ₴
23 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
- В наявності
- Код: 17829
+380 (67) 482-02-17
0930428377
- що до плафонів.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
УВАГА: ЛАМПИ В КОМПЛЕКТІ ЦЬОГО СВІТИЛЬНИКА НЕМА. Світильники для монтажу в підвісні (натяжні) стелі. Використовуються для освітлення приміщень як в побуті так і в промисловості.
Зручні тим, що можна міняти лампочку, не змінюючи світильник.
Зараз є багато світлодіодних ламп для них, різної потужності і кольору.
Зручні в експлуатації. З допомогою повороту світильника можна регулювати освітлення певних зон приміщення.
Зручні тим, що можна міняти лампочку, не змінюючи світильник.
Зараз є багато світлодіодних ламп для них, різної потужності і кольору.
Зручні в експлуатації. З допомогою повороту світильника можна регулювати освітлення певних зон приміщення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Врізний |
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал каркасу | цинковий сплав (лиття) |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Золотистий |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 95 мм |
| Діаметр врізного отвору | 70 мм |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 ₴




