-26%

Світильник врізний CD4141 зі склянн.підвісами MR-16 прозр./хром. FERON.
58 ₴
43 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
- В наявності
- Код: 19924
+380 (67) 482-02-17
0930428377
- що до плафонів.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
УВАГА: ЛАМПИ В КОМПЛЕКТІ ЦЬОГО СВІТИЛЬНИКА НЕМА. Світильники для монтажу в підвісні (натяжні) стелі. Використовуються для освітлення приміщень як в побуті так і в промисловості.
Зручні тим, що можна міняти лампочку, не замінюючи світильник.
Зараз є багато світлодіодних ламп для них, різної потужності і кольору.
Зручні тим, що можна міняти лампочку, не замінюючи світильник.
Зараз є багато світлодіодних ламп для них, різної потужності і кольору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Стиль виконання | Тіффані |
| Матеріал каркасу | сталь (прес) |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Сріблястий |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 100 мм |
| Діаметр врізного отвору | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 ₴





