-43%

Світильник врізний 305T поворотн. тітан (хром мат.)-золото MR-16 G5,3. FERON.
35 ₴
20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
- В наявності
- Код: 17570
+380 (67) 482-02-17
0930428377
- що до плафонів.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
УВАГА: ЛАМПИ В КОМПЛЕКТІ ЦЬОГО СВІТИЛЬНИКА НЕМА. Світильники для монтажу в підвісні (натяжні) стелі. Використовуються для освітлення приміщень як в побуті так і в промисловості.
Зручні тим, що можна міняти лампочку, не змінюючи світильник.
Зараз є багато світлодіодних ламп для них, різної потужності і кольору.
Зручні в експлуатації. З допомогою повороту світильника можна регулювати освітлення певних зон приміщення.
Зручні тим, що можна міняти лампочку, не змінюючи світильник.
Зараз є багато світлодіодних ламп для них, різної потужності і кольору.
Зручні в експлуатації. З допомогою повороту світильника можна регулювати освітлення певних зон приміщення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал каркасу | цинковий сплав (лиття) |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Сріблястий |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром матовий, Золото |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 95 мм |
| Діаметр врізного отвору | 72 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 ₴





