-5%

Витягнутий, гладкий, білий світильник FERON AL5045
буде відмінним вибором для освітлення:
-офісних приміщень,
-торгових приміщень,
-медичних установ,
-кухонь,
-ванної кімнати і т.д.
Завдяки тонкій формі добре ховається у ніші, не кидаючись у вічі.
Довговічний завдяки хорошому тепловідводу алюмінієвого корпусу і високій якості вбудованого драйвера.
буде відмінним вибором для освітлення:
-офісних приміщень,
-торгових приміщень,
-медичних установ,
-кухонь,
-ванної кімнати і т.д.
Завдяки тонкій формі добре ховається у ніші, не кидаючись у вічі.
Довговічний завдяки хорошому тепловідводу алюмінієвого корпусу і високій якості вбудованого драйвера.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 36 Вт |
| Світловий потік | 2520 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Лінійна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1210 см |
| Ширина | 75 см |
| Висота | 22 см |
| Основні | |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Застосування освітлення | Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для виставкових залів, Для навчальних закладів |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Термін експлуатації | 30000 час |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 4500 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 368 ₴



