-10%

Світильник Led Prizma-20 Electrum призначений для освітлення торгових та складських приміщень, а також лазень, саун, басейнів та інших приміщень з підвищеною вологістю, а також і в вуличних умовах. Корпус виготовлений з ударостійкого пластику. Опаловий розсіювач з полікарбонату сприяє рівномірному розподілу світлового потоку, не створюючи відблисків і ослепленности. Ступінь захисту IP65 повністю виключає проникнення пилу, вологи і бруду всередину приладу і забезпечує справну безперебійну роботу під час підвищеної вологості.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Цвет корпуса | Светло-серый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Страна производитель | Китай |
| Тип питания | Сеть |
| Мощность | 20 Вт |
| Способ монтажа | Накладной |
| Степень защиты IP | 65 |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Световой поток | 1850 лм |
| Применение освещения | Для наружного освещения зданий, Для освещения ландшафтов, Для освещения парковок, Для освещения улиц, парков, Для ЖКХ, Для наружного освещения бассейнов |
| Цветовая температура | 6500K |
| Рабочее напряжение (В) | 175-265 |
| Материал рассеивателя | Поликарбонат |
| Размеры | |
| Высота | 7 см |
| Ширина | 8 см |
| Длина | 62 см |
Информация для заказа
- Цена: 360 ₴



