Патрон-перехідник з Е40 на Е27. Застосовується у випадку якщо вам треба лампочку або інший прилад який має цоколь Е27 (стандартний) вкрутити в патрон Е40 (Великий, "Голіаф"). Перехідник вкручується в патрон Е40, а вже в перехідник лампочка з цоколем Е27.
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Основні | |
| Цоколь | E40 |
| Тип | Патрон-перехідник |
| Вихідний цоколь | Е27 |
| Напруга живильної мережі | 230 В |
| Виробник | Vestum |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Діаметр | 43 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 ₴




