-9%

Лампа світлодіодна рефлекторна LB-216 GU10 8 Ватт 4000K. FERON.
70 ₴
64 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 40187
+380 (67) 482-02-17
0930428377
- що до плафонів.возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
При заказе 10 ламп и больше - ДОСТАВКА ЗА НАШ СЧЁТ. Лампа із серії Standard. Це серія ламп для споживачів, які шукають гідне якість продукту і, в той же час, помірну ціну на нього. Корпус ламп виготовлений з інноваційної теплостійкою пластмаси і зберігає всі необхідні параметри для відводу тепла. Тепловий режим світлодіодів повністю відповідає такій конструкції корпусу. Лампи оснащені IC-драйверами, що захищає їх від перепадів напруги. Крім того, в лампах Standard, як і в інших світлодіодних лампах Feron, відсутні пульсації, що забезпечує комфортний режим її роботи. Таким чином, дана серія ламп об'єднала в собі сучасні інноваційні матеріали, висока якість виробництва і естетичну привабливість. Є аналогом лампи розжарювання потужністю 70W. Має тривалий ресурс роботи, який становить 30 000 годин. Призначена для використання в точкових світильниках.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Feron |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Рефлектор | Да |
| Цоколь | GU10 |
| Мощность | 8 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 70 Вт |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Максимальная цветовая температура | 4000 К |
| Угол свечения | 120 град. |
| Срок службы ламп | 30000 час |
| Цвет | Разные цвета |
| Мощность лампы | 6 Вт |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 700 лм |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 58 мм |
| Диаметр | 50 мм |
| Ширина | 16 мм |
Информация для заказа
- Цена: 64 ₴





