
Лампа світлодіодна куля LB-12 6 Ватта E14 3000K. ELECTRUM.
36 ₴
28 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: A-LB
Світлодіодна лампа ELECTRUM з опалової колбою сферичної форми, що володіє світловіддачею більше 80 лм / Вт. Оснащена вбудованим джерелом живлення. В електромережу напругою 220 В підключається без додаткових пристроїв. Призначена для використання в світильниках загального освітлення, люстрах, і для декоративного підсвічування.
переваги:
- володіє тривалим терміном служби, який в 30 разів більше, ніж у ламп розжарювання;
- в 8 раз економічніше ламп розжарювання і в 2 рази - люмінесцентних ламп;
- випромінює білий світ з гарною передачею кольору (Ra> 80);
Примітка: лампа не призначена для роботи з електронним диммером.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Страна производитель | Китай |
| Срок службы ламп | 25000 час |
| Мощность | 6 Вт |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Цоколь | E14 |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 50 Вт |
| Угол свечения | 160 град. |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 45 мм |
| Длина | 80 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 500 лм |
- Цена: 28 ₴


