Світлодіодна панель Feron є аналогом вбудованого або накладного люмінесцентного світильника типу 4хТ8. Використання світлодіодного панелі дозволяє взагалі заощадити більше 30% електроенергії, в порівнянні з використанням типових застарілих світильників. Мають значний ресурс роботи, завдяки використанню передових технологій виробництва, сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - в ньому відсутні інфрачервоні і УФ випромінювання. Панель включається миттєво і забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерехтінь і відблисків. Це створює комфортні умови як для роботи, так і для відпочинку. Світильник дуже простий в підключенні і монтажі - всі необхідні для установки елементи поставляються в комплекті. Таким чином, світлодіодна панель TM Feron - це сучасний надійний продукт високої якості для освітлення адміністративно-офісних, торгових, громадських, житлових і др.помещений. Основне призначення - освітлення офісних приміщень, торгових центрів, адміністративних будівель, магазинів, шкіл, дитячих садків, лікарень та аптек. Світильник може використовуватися для внутрішнього монтажу (в стелю типу "Армстронг") так і накладного або підвісного (при використанні з додатковою рамкою або спеціальним комплектом кріплень-тросів)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип лампы | Светодиодная |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Производитель | Feron |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 36 Вт |
| Световой поток | 2800 лм |
| Тип светильника | Потолочный |
| Форма | Квадратная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 595 см |
| Ширина | 595 см |
| Высота | 8 см |
| Основные | |
| Применение освещения | Для выставочных залов, Для медицинских учреждений, Для офисных помещений, Для торговых площадей, Для учебных заведений |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Напряжение | 230 В |
| Способ монтажа | Встраиваемый/накладной |
| Характеристики излучения | |
| Максимальная цветовая температура | 4000 К |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип ПРА | Электронный пускорегулирующий аппарат |
- Цена: 420 ₴






