Драйвер для світлодіодних панелей AL2118 Feron, Ardero. Вихідний ток 30-42 Вольта 880мА. Коефіцієнт потужності >90%,
Надійний вибір для освітлювальної системи, гарантуючій безперебійну роботу та енергоефективність.
Драйвери є невід’ємною частиною світлодіодних панелей, забезпечуючи їх стабільну та ефективну роботу. Ці моделі драйверів спеціально розроблені для сумісності з панелями Ardero AL2118ARD та Feron AL2118, гарантуючи високу продуктивність і тривалий термін служби.
Переваги використання драйвера до світлодіодної панелі Feron AL2118 та Ardero AL2118ARD 36Вт:
- ● Забезпечують стабільне освітлення без мерехтіння.
- ● Легкі в установці та підключенні.
- ● Підвищують ефективність та продуктивність світлодіодних панелей.
- ● Підходять для використання в різних умовах, як у житлових, так і в комерційних приміщеннях.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ПРА | Електронний пускорегулювальний апарат |
| Напруга живлення змінного струму | 230 В |
| Потужність | 36 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 116 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 234 ₴



