-9%

Лампа світлодіодна (LED) LB-246 18Вт G13 6400K (120см.) FERON. Маємо ОПТ.
117 ₴
107 ₴
- В наявності
- Код: 32433
+380 (67) 482-02-17
0930428377
- що до плафонів.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
В разі замовлення 4шт. та більше - ДОСТАВКА ЗА НАШ РАХУНОК. Світлодіодна лампа типу Т8 - аналог люмінесцентних ламп типу Т8 36W. Використання такої LED лампи дозволяє модернізувати люмінесцентні світильники різних типів (як побутового так і адміністративно-промислового призначення) та зекономити до 50% електроенергії у порівнянні з люмінесцентними лампами. Має довготривалий ресурс роботи в 25 000 годин. Це екологічна та надійна лампа, що миттєво включається та працює без мерехтіння та шуму. Важливо! Перед монтажем лампи, зі світильника має бути видалений стартер, дросель і конденсатор, оскільки лампа має вмонтовані всі необхідні для роботи елементи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність | 18 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 150 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Кут свічення | 120 град. |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1500 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1213 мм |
| Діаметр трубки | 27 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 107 ₴




