
Світильник ґрунтовий GRAN 100 металогалогеновий 150W (або LED) Rx7s. BRILUX.
1 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5000314
+380 (67) 482-02-17
0930428377
- що до плафонів.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник ґрунтовий (для декоративного підсвічування у темну пору доби зовнішніх об'єктів) з металогалогеновою лампою 150Вт. типу Rx7s (пальчикова) або LED-лампою 12,14 Ватт. Матеріали - загартоване протиударне скло, корпус - алюмінієвий сплав, зовнішній обід - нержавіюча сталь. Світловіддача: з металогалогеновою лампою - прим.14000Люмен, з лампою LED - прим.2000Люмен.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brilux |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 150 Вт |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Металогалогенні |
| Цоколь | RX7s |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Матеріал розсіювача | Загартоване скло |
| Розміри | |
| Висота | 29 см |
| Діаметр | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴






