Дистанційні вимикачі дозволяють керувати освітленням та іншими електроприладами у приміщенні за допомогою радіосигналу на відстані до 30 метрів.
Управління електроприладами за допомогою пульта – зручна та корисна функція як для житлових, так і для комерційних приміщень.
Багатоканальність.За допомогою пристрою Ardero TM76ARD можна одночасно керувати кількома пристроями чи групами пристроїв.
Великий запас потужності дозволяє підключати потужні та багатолампові освітлювальні пристрої.
Комплектація.Пристрій складається з блоку передавача – пульта керування та блоку приймача – комутаційного блоку.
Функція пам'яті.Збереження стану увімкнення (стану живлення ламп) при знеструмленні живлення пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування | Для освітлення |
| Напруга | 230 В |
| Максимальна приєднувальна потужність | 1000 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Радіус дії | 30 м |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 42 мм |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 294 ₴




