-4%

Лампа светодиодная рефлекторная LB-716 6 Ватт MR16 230V 6400К. FERON. Есть ОПТ.
47 ₴
45 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 25688
+380 (67) 482-02-17
0930428377
- що до плафонів.возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Цвет света - ХОЛОДНЫЙ (6400К). В СЛУЧАЕ ЗАКАЗА ЭТИХ ЛАМП 10 ШТУК и БОЛЬШЕ - ПЕРЕСЫЛКА ЗА НАШ СЧЁТ!!! Лампа із серії Standard. Це серія ламп для споживачів, які шукають гідну якість продукту і, в той же час, помірну ціну на нього. Корпус ламп виготовлений з інноваційної теплостійкою пластмаси і зберігає всі необхідні параметри для відводу тепла. Тепловий режим світлодіодів повністю відповідає такій конструкції корпусу. Лампи оснащені IC-драйверами, що захищає їх від перепадів напруги. Крім того, в лампах Standard, як і в інших світлодіодних лампах Feron, відсутні пульсації, що забезпечує комфортний режим її роботи. Таким чином, дана серія ламп об'єднала в собі сучасні інноваційні матеріали, висока якість виробництва і естетичну привабливість. Є аналогом лампи розжарювання потужністю 50W. Має тривалий ресурс роботи, який становить 30 000 годин. Призначена для використання в точкових світильниках.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Feron |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Рефлектор | Да |
| Цоколь | G5.3 |
| Количество контактных штырей цоколя | 2 шт |
| Мощность | 6 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 50 Вт |
| Напряжение | 230 В |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Максимальная цветовая температура | 6400 К |
| Угол свечения | 110 град. |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Мощность лампы | 6 Вт |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 520 лм |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 50 мм |
| Диаметр | 50 мм |
| Ширина | 16 мм |
Информация для заказа
- Цена: 45 ₴



