В РАЗІ ЗАМОВЛЕННЯ 10 ШТУК І БІЛЬШЕ - ПЕРЕСИЛКА ЗА НАШ РАХУНОК. Лампа із серії Standard. Це серія ламп для споживачів, які шукають гідну якість продукту і, в той же час, помірну ціну на нього. Корпус ламп виготовлений з інноваційної теплостійкою пластмаси і зберігає всі необхідні параметри для відводу тепла. Тепловий режим світлодіодів повністю відповідає такій конструкції корпусу. Лампи оснащені IC-драйверами, що захищає їх від перепадів напруги. Крім того, в лампах Standard, як і в інших світлодіодних лампах Feron, відсутні пульсації, що забезпечує комфортний режим її роботи. Таким чином, дана серія ламп об'єднала в собі сучасні інноваційні матеріали, висока якість виробництва і естетичну привабливість. Є аналогом лампи розжарювання потужністю 50W. Має тривалий ресурс роботи, який становить 30 000 годин. Призначена для використання, як основне джерело світла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Цоколь | E14 |
| Потужність | 6 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 50 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Кут свічення | 200 град. |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 520 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 82 мм |
| Діаметр | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 ₴




