-22%

Лампа газорозрядна натриєва (ДНАТ) DS-250T (250 Ватт) E40 2000K. ELECTRUM.
138 ₴
108 ₴
- В наявності
- Код: A-DS-0211
+380 (67) 482-02-17
0930428377
- що до плафонів.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Натріеві лампа використовуються в ліхтарях вуличного освітлення, на промислових об'єктах, а також незамінні для поліпшення росту рослин на великих площах.
Має високий рівень світлового потоку - до 150 люмен\Ватт.
Мають переважно заливаюче теплі світло.
Складаються з витягнутої скляної колбі, кварцовою пальника і металевого патрона.
Функціонують тільки з пускорегулюючими пристроями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrum |
| Країна виробник | Китай |
| Термін служби ламп | 24000 годин |
| Потужність | 250 Вт |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Максимальна колірна температура | 2000 К |
| Цоколь | E40 |
| Тип лампи | Газорозрядна |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 2300 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 48 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Діаметр трубки | 46 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 28000 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 108 ₴

