-11%

Врізні світильники у підвісні (натяжні) стелі.
Широко застосовуються в побутовому освітленні.
Модні, стильні, економні.
Підходять під будь-який сучасний інтер'єр:
дому, в офіс, тренажерний зал, магазин, ресторан і т. д.
Володіють важливою перевагою - не нагріваються.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 13 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Основні | |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Світловий потік | 720 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Колірна температура | 4000К |
| Яскравість світла | |
| Кількість люмин | 720 Лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 127 ₴




