-43%

Світильник врізний 2014DL поворотний (матове золото) MR-16. FERON.
35 ₴
20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
- В наявності
+380 (67) 482-02-17
0930428377
- що до плафонів.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
УВАГА: ЛАМПА У КОМПЛЕКТІ СВІТИЛЬНИКА НЕ ЙДЕ. Світильники для монтажу підвісні (натяжні) стелі. Використовуються для освітлення будь-яких приміщень як у побуті, так і в промисловості.
Зручні тим, що можна міняти лампочку, не змінюючи світильник.
Зараз є багато світлодіодних ламп для них різної потужності.
Зручні в експлуатації. За допомогою повороту світильника можна регулювати висвітлення певних зон приміщення.
Зручні тим, що можна міняти лампочку, не змінюючи світильник.
Зараз є багато світлодіодних ламп для них різної потужності.
Зручні в експлуатації. За допомогою повороту світильника можна регулювати висвітлення певних зон приміщення.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 90 мм |
| Діаметр врізного отвору | 70 мм |
| Основні | |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | цинковий сплав (лиття) |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стиль виконання | Модерн |
| Колір | Золотистий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Врізний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | G6.35 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 ₴




