-43%

Світильник врізний 2005 DL поворотний хром-золото MR-16. FERON.
35 ₴
20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
- В наявності
- Код: 17799
+380 (67) 482-02-17
0930428377
- що до плафонів.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
УВАГА: ЛАМПИ В КОМПЛЕКТІ ЦЬОГО СВІТИЛЬНИКА НЕМА. Світильники для монтажа в підвісні (натяжні) стелі.
Світильники використовуються для освітлення приміщень як в побуті так і в промисловості.Зручні тим,що можна міняти лампочку,не змінюючи світильник.
Зараз є багато світлодіодних ламп для них,різної потужності.
Зручні в експлуатації.З допомогою повороту світильника можна регулювати освітлення певних зон приміщення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Стиль виконання | Флористика |
| Матеріал каркасу | цинковий сплав (лиття) |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Сріблястий |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 88 мм |
| Діаметр врізного отвору | 72 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 ₴







