-52%

Світильник врізний DL 101 "Зоряне небо" золото G4-5,3. FERON.
29 ₴
14 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
- В наявності
+380 (67) 482-02-17
0930428377
- що до плафонів.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
УВАГА: ЛАМПА У КОМПЛЕКТІ СВІТИЛЬНИКА НЕ ЙДЕ. Світильник має невеликий врізний діаметр. Часто використовується для підсвічування арок, ніш. При великій кількості створює ефект зоряного неба. Цікаво буде виглядати у кімнаті у підлітка, дитини. Світлодіодні капсули для нього зроблять ваше освітлення економним. Дуже зручні тим, що при згорянні лампи достатньо замінити тільки лампу, а не весь світильник.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 45 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Діаметр врізного отвору | 43 мм |
| Основні | |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | сталь (прес) |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стиль виконання | Класичний |
| Колір | Золотистий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | G4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 ₴






