
Лампа світлодіодна куля 5,4 Вата E14 830 прозорий CLP40 LS. OSRAM.
42 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
- В наявності
+380 (67) 482-02-17
0930428377
- що до плафонів.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Компактна світлодіодна лампочка у формі кулі.
Добре підходить для круглих плафонів.
В плафоні лампи створює вигляд серединки квітки.
Економніше споживання електро енергії на 80% ніж лампи розжарювання.
Тривалий час експлуатації, збереже ваші сили і час.
Ідеально підходить для люстр, бра, настільних ламп, торшерів.
Добре підходить для круглих плафонів.
В плафоні лампи створює вигляд серединки квітки.
Економніше споживання електро енергії на 80% ніж лампи розжарювання.
Тривалий час експлуатації, збереже ваші сили і час.
Ідеально підходить для люстр, бра, настільних ламп, торшерів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 230 В |
| Термін служби ламп | 15000 годин |
| Потужність | 5.4 Вт |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Максимальна колірна температура | 3000 К |
| Цоколь | E14 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Кулька |
| Кількість контактних штирів цоколя | 1 шт. |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 40 Вт |
| Кут свічення | 240 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Довжина | 78 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 470 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 ₴

