УВАГА: ЛАМПИ У КОМПЛЕКТІ СВІТИЛЬНИКА НЕ ЙДУТЬ. Герметичний світильник Lumen під 2 світлодіодні трубчасті лампи.
Має високий рівень пило-волого захищеності завдяки прогумованим прокладкам.
У зв'язку з цим застосовується на вулиці
і місцях підвищеної вологості.
Зручний тим, що при зміні лампи не потрібно міняти весь світильник, а тільки лампу.
Має високий рівень пило-волого захищеності завдяки прогумованим прокладкам.
У зв'язку з цим застосовується на вулиці
і місцях підвищеної вологості.
Зручний тим, що при зміні лампи не потрібно міняти весь світильник, а тільки лампу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lumen |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа |
| Напруга | 220 В |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність | 18 Вт |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Стан | Новий |
| Цоколь | G13 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для ЖКГ, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення парковок |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 180 град. |
| Розміри | |
| Висота | 110 см |
| Ширина | 170 см |
| Довжина | 675 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 178 ₴




