Світильник італійського бренду Lussole.
Можна встановлювати у ванній, коридорах, невеликій кімнаті. Патрони G9 дозволяють використовувати компактні галогенні лампочки. Такі ж є і світлодіодні лампи.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Основні | |
| Виробник | Lussole |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Стиль виконання | Модерн |
| Колір | Золотистий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | G9 |
| Матеріал плафона, підвісок | Опаловое скло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴


