Світлодіодний трубка фірми OSRAM.
Довжина 60 см, споживана потужність 7,6вт.
Монтується в бездросельні корпуси.
Заощаджує електроенергію щодо лампи розжарювання в 9 разів!
Німецький продукт, вирізняється довгожовістю.
Довжина 60 см, споживана потужність 7,6вт.
Монтується в бездросельні корпуси.
Заощаджує електроенергію щодо лампи розжарювання в 9 разів!
Німецький продукт, вирізняється довгожовістю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Трубка |
| Тип цоколя | Штир |
| Потужність | 8 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 70 Вт |
| Цоколь | G13 |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Діаметр | 25 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 700 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 ₴


