-33%

Патрон для люстр Е27 з гайкою чорний. HOROZ ELECTRIC.
18 ₴
12 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
- В наявності
- Код: HL583
+380 (67) 482-02-17
0930428377
- що до плафонів.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Патрон для люстр Е27 (стандартний). Матеріал - пластик (карболіт). Колір - чорний. Монтується на різьбову трубку М10. Має блокування від скручування нижньої частини під час викручування лампи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Номінальний струм | 4 А |
| Цоколь | E27 |
| Тип | Патрон |
| Напруга живильної мережі | 230 В |
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір корпусу патрона | Чорний |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Матеріал корпусу патрона | Карболіт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина | 54 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 ₴


