Високопотужна лампа з серії Standard. Призначена для освітлення складських, виробничих, промислових, господарських та ін. приміщень. Корпус ламп виготовлений з інноваційної теплостійкою пластмаси та спрощеної алюмінієвої форми, зберігає всі необхідні параметри для тепловідведення. Тепловий режим світлодіодів повністю відповідає такій конструкції корпусу. Лампи оснащені IC-драйверами, що захищає їх від перепадів напруги. Крім того, в лампах Standard, як і в інших світлодіодних лампах Feron, відсутні пульсації, що забезпечує комфортний режим її роботи. Таким чином, дана серія ламп об'єднала в собі сучасні інноваційні матеріали, висока якість виробництва і естетичну привабливість. Є аналогом лампи розжарювання потужністю 200W. Має тривалий ресурс роботи, який становить 30 000 годин.
В комплекті перехідник з Е27 на Е40.
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 30 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 200 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 100 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2500 лм |
- Ціна: 134 ₴





