Люстра дозволяє якісно висвітлювати і створювати настрій, підкреслювати дизайн і стиль приміщення, а годиною бути його головним деталлю, прикрашати і дарувати комфорт.
Обов'язково знайдеться та люстра, яка буде відповідати виключно Вашим смаком та уподобаннями щодо ролі, яку вона буде грати в приміщенні.
Особливість даної люстри - місцеве освітлення.
Патрон - Е27 (стандартний).
Дліна підвіса відрізняється від того що на фото і становить - 120см. (дліну можна зменшувати).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Vesta Light |
| Країна виробник | Україна |
| Колір плафона | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 см |
| Діаметр | 12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴



