-11%

Лампа світлодіодна LR-42 R63 9Вт 4000К алюм. Е27. ELECTRUM.
89 ₴
79 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
- В наявності
- Код: A-LR-1829
+380 (67) 482-02-17
0930428377
- що до плафонів.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лампи одними з перших з'явилися на ринку та ще відрізняються високою якістю, властивим діодної продукції перших поколінь.
Світлодіодна лампа грибоподібної форми з опаловим розсіювачем, що володіє світловіддачею більше 80 лм/Вт. Призначена для використання у вбудованих світильники для підсвічування елементів інтер'єру і у світильниках місцевого освітлення, оснащених патрон Е27. В електромережу з напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв.
Переваги: володіє тривалим строком служби, який в 30 разів більше, ніж у ламп розжарюванняв 7 разів економічніше ламп розжарювання і в 1,5 рази – люмінесцентних ламп
випромінює білий світ з гарною передачею кольору (Ra>80)
світловий потік залишається стабільним в широкому діапазоні значень напруги живлення (175-250 В) Примітка: Лампи не призначені для роботи з електронними диммерами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrum |
| Країна виробник | Китай |
| Рефлектор | Так |
| Форма лампочки | Гриб |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 9 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 70 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Кут свічення | 160 град. |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 765 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 102 мм |
| Діаметр | 63 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 ₴


