
Світильник консольний SP2914 100Ватт. (10000 Люмен) 6400К. IP65. FERON.
1 180 ₴
880 ₴
- В наявності
- Код: 32549
Світлодіодні вуличні (консольні) світильники призначені для освітлення великих відкритих просторів: вулиць і площ, доріг, кар'єрів, парків, стоянок, територій промислових підприємств та прибудинкових територій. Світильники є повною заміною стандартних вуличних світильників під лампи ДНаТ та ДРЛ і забезпечують економію електроенергії від 30 до 60%, залежно від виду ламп. Оснащені високоякісним драйвером, що забезпечує стабільну роботу світильників в діапазоні напруг 85-265V. Коефіцієнт потужності PF не менше 0,95. Оснащені світлодіодами нового покоління, що відрізняються високою надійністю, потужністю і продуктивністю, і забезпечують високий показник енергоефективності в 100Lm / W. Корпус виготовлений з алюмінієвого сплаву, вкритого антикорозійним покриттям. Оптична частина оснащена матричної лінзою з ударостійкого полікарбонату PC. Така конструкція оптичного блоку забезпечує рівномірний розподіл світла, а отже рівномірне освітлення доріг і територій.
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Консольний світильник |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для ЖКГ, Для зовнішнього освітлення басейнів |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Колір корпусу | Чорний |
| Потужність | 100 Вт |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна температура | 6400К |
| Діаметр кріплення | 43 мм |
| Світловіддача | 100 лм/Вт |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат лінзованной |
| Розміри | |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 20 см |
- Ціна: 880 ₴

