Світлодіодний прожектор Lectris має широку область застосування: з його допомогою можна висвітлювати великі внутрішні приміщення, використовувати для зовнішнього освітлення, в якості декоративного підсвічування рекламних площ, а також водойм і фонтанів. Прожектор миттєво включається, пристрою не потрібно прогрівання. Яскравість прожектора не залежить від температури навколишнього середовища.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lectris |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 200 Вт |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Світловий потік | 16000 лм |
| Колірна температура | 6500K |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Матеріал розсіювача | Загартоване скло |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 22 см |
| Ширина | 4 см |
| Довжина | 32 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴


