-15%

Лампа світлодіодна капсульна LB-433 5 Ват 230V G4 2700K. FERON.
68 ₴
58 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
- В наявності
- Код: 25863
+380 (67) 482-02-17
0930428377
- що до плафонів.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лампа є аналогом капсульних галогенних ламп типу G4 для вбудованих світильників. Також є аналогом лампі розжарювання потужністю 40W. Корпус виготовлений з термостійкого пластику і кераміки, який не змінює своїх експлуатаційних і естетичних властивостей в процесі експлуатації. Має тривалий ресурс роботи, який становить 30 000 годин. Може вікорістовуватіся як для основної, так і для декоративного підсвічування у вбудованих світильниках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 5 Вт |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Максимальна колірна температура | 2700 К |
| Цоколь | G4 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 40 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 450 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 ₴


