
Лампа світлодіодна свічка C37 6W E14 3000K. VESTUM.
36 ₴
30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
- В наявності
- Код: 1-VS-1304
Світлодіодна лампа свічка Vestum потужністю 6 Вт видає 550 Лм. Споживаючи в рази менше електрики, ніж лампи розжарювання або люмінесцентні лампи, вона дає таку ж кількість світла і прослужити кілька разів довше. Лампа має теплі світло, що робить її придатною для спалень, дитячих кімнат і ламп на стіл. Стандартний цоколь E14 підходить для люстр, торшерів, настільних і настінних світильників.
IC-драйвер забезпечує стабільну роботу лампі в широкому діапазоні напруги, 175-250 В, і запобігає пульсації. Лампа несумісна з діммером і вимикачем з підсвічуванням. У лампі використовуються світлодіоди Epistar, що забезпечують високу енергоефективність і тривалу, безперебійну роботу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 6 Вт |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна колірна температура | 3000 К |
| Цоколь | E14 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 50 Вт |
| Кут свічення | 180 град. |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 550 лм |
- Ціна: 30 ₴


