-17%

Світильник світлодіодний AL 9050 24 Вт. врізний білий 4000K "зірк.небо". FERON.
90 ₴
75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
- В наявності
- Код: 28925
+380 (67) 482-02-17
0930428377
- що до плафонів.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Врізні світильники в підвісні (натяжні) стелі.
Широко застосовуються в побутовому освітленні.
Модні, стильні, економні.
Створюють нібито від зоряного неба.
Мають важливою перевагою - не мають сильного нагріву
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колірна температура | 4000К |
| Світловий потік | 1440 лм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 220 мм |
| Висота | 43 мм |
| Діаметр врізного отвору | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴





