Врізні світильники в підвісні (натяжні) стелі.
Широко застосовуються в побутовому освітленні.
Модні, стильні, економічні.
Підходять під будь-який сучасний інтер'єр:
У будинки, офіси, тренажерні зали, магазини, бари і т. д.
Мають важливу перевагу - не мають сильного нагріву.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Основні | |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Алюміній, декоративне скло |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стиль виконання | Модерн |
| Колір | Білий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Світловий потік | 480 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колірна температура | 5000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 127 ₴





