-26%

Світильник врізний CD4141 зі склянн.підвісами MR-16 рожевий/золото. FERON.
58 ₴
43 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
- В наявності
- Код: 19931
+380 (67) 482-02-17
0930428377
- що до плафонів.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
УВАГА: ЛАМПА У КОМПЛЕКТІ СВІТИЛЬНИКА НЕ ЙДЕ. Світильники для монтажу підвісні (натяжні) стелі. Використовуються для освітлення будь-яких приміщень як у побуті, так і в промисловості.
Дуже зручні тим, що при згорянні лампи достатньо замінити тільки лампу, а не весь світильник.
Зараз є багато світлодіодних ламп для них, різної потужності та кольору
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 100 мм |
| Діаметр врізного отвору | 65 мм |
| Основні | |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | сталь (прес) |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стиль виконання | Тіффані |
| Колір | Рожевий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 ₴




