-10%

Світильник LED Prizma-20 (вологозахищ.) 20 Ватт (6500К) IP65. ELECTRUM.
400 ₴
360 ₴
- В наявності
- Код: B-LW-1391
+380 (67) 482-02-17
0930428377
- що до плафонів.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник Led Prizma-20 Electrum призначений для освітлення торгових та складських приміщень, а також лазень, саун, басейнів та інших приміщень з підвищеною вологістю, а також і в вуличних умовах. Корпус виготовлений з ударостійкого пластику. Опаловий розсіювач з полікарбонату сприяє рівномірному розподілу світлового потоку, не створюючи відблисків і ослепленности. Ступінь захисту IP65 повністю виключає проникнення пилу, вологи і бруду всередину приладу і забезпечує справну безперебійну роботу під час підвищеної вологості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrum |
| Колір корпусу | Світло-сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа |
| Потужність | 20 Вт |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Світловий потік | 1850 лм |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для ЖКГ, Для зовнішнього освітлення басейнів |
| Колірна температура | 6500K |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат |
| Розміри | |
| Висота | 7 см |
| Ширина | 8 см |
| Довжина | 62 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴



