-21%

Патрон-перехідник з Е40 ("Голіаф") на Е27 (стандарт) довгий.
28 ₴
22 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
- В наявності
+380 (67) 482-02-17
0930428377
- що до плафонів.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Патрон-перехідник з Е40 на Е27. Застосовується у випадку якщо вам треба лампочку або інший прилад має цоколь Е27 (стандартний) вкрутити в патрон Е40 (Великий, "Голіаф"). Перехідник вкручується в патрон Е40, а вже в перехідник лампочка з цоколем Е27.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Патрон-перехідник |
| Цоколь | E40 |
| Вихідний цоколь | Е27 |
| Напруга живильної мережі | 230 В |
| Додаткові характеристики | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 74 мм |
| Діаметр | 42 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 ₴

